| GummyBear05 a întrebat:

Dintre cei care se uita la pariu cu viata stiti cumva cine e pana la urma donatorul Ancai? Ioana sau Sara?

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Eu cred ca e ala bagat in coma, s-a uitat cam lung mama Ancai la ala.

| laryssaxd1 a răspuns:

Cred ca este politistul in coma peste care Andrei a dat cu masina Sareiwinking!

| DamiPapucii a răspuns:

Ioana,pentru ca Ioana e si sora ei si la sfarsit ii probeaza sangele sa vada daca e bun sh era ioana avea parul ei
Sunt sigura de asta.

| 12CrazyGirl21 a răspuns:

Eu zic ca donatorul Ancai este Sara pentru ca ...chiar acum m-am uitat p site oficial si am vazut ca una dintre prietenele lui Sara au gasit multe multe pastile.Si a aratat si secvente in care Sara sta pe patul de spital si vorbeste cu Anca si ii spune ca va face tot posibilul sa se faca bine...big grin:dbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin