| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa descarc toate, sau doar cateva din seriile Detectiv cu Greutate (aka: Detective Extralarge)cu Bud Spencer.Ma ajuta cineva va rog cu un link de unde sa descarc? Dau funda, va promit.

2 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Ok scuzele mele dar Jack Costello este interpretat de bud spencer!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Userr, nu vreau filmele cu cei doi.Eu doresc Detective Extralarge cu Jack Costello nu pot sa iti dau funda din cauza ca nu mi-ai lasat linkul care il doresc