| Monick01 a întrebat:

Duminica aceasta ma duc la film, cu pritenii, 2 zic sa vedem piratii din caraibe:pe ape si mai tulburi(dar nu se ruleaza atunci sad ), 1 copil vrea sa ne uiitam la filmul in timp, alt copil vrea sa ne uitam la marea cursa de craciun, altul vrea twilight :zori de zi...
voi la ce film va-ti uita sau da-timi idei de siteuri unde pot gasi filmele care se vor rula atunci, daca va ajuta cu ceva noi vrem filme 3D sau 4D, etc.
FunDa+VOt

Răspuns Câştigător
| zoomumba a răspuns:

Eu te-as sfatui sa te uiti la twilight :zori de zi...dar nu stiu daca e 3d sau 4d sau daca ti se pare prea banal ai putea incerca marea cursa de craciun este superb si interesant