| kittyBast a întrebat:

Dupa parerea voastra. care e crea mai tarecomedie?

9 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Due Date
The hangover 1, 2, 3
Hot tub Time Machine
Don't mess with the Zohan.

| N0xEterniS a răspuns:

Iti dau niste filme la care mai razi din cand in cand, vreau sa mentionez ca eu, unul nu prea rad la orice faza din film.
Imi trebuie o gluma buna sa rad.
Urmatoarea lista cuprinde niste filme, la care stai cu zambetul pe buze, care se cunoaste ca sunt comedii :
-Grows up ( are faze amuzante )
-Hot Tub Time Machine ( cateva momente amuzante )
-Borat ( pe la inceput chiar razi calumea )
-A Thousand Words ( nu prea razi, dar e interesant )
-The Hangover ( toate filmele sunt belea )
-Ace Ventura ( fain )
-The mask ( amuzant )
-Scary movie ( sunt parodii dupa niste filme horror. Daca ai vazut si originalurile, o sa razi mai mult, pentru ca intelegi mai bine )
-Little Man ( asta ti-l recomand, o sa razi sigur la el )
-Norbit ( fain )
-Ted
-The dictator ( si pe asta ti-l recomand )
-Harol And Kumar ( sunt 2 filme, uita-te la amandoua, sunt faine )
Uita-te la astea, iti garantez ca macar o data o sa razi!

| Seepty a răspuns:

Ceea mai tare comedie e : The Hangrover(seria) iar dupa urmatoarele : Project X, College, RoadTrip, EuroTrip, American Pie(seria), Sex Drive.
Vizionare placuta si sper ca o sa-ti placa.

| BlackRaven45 a răspuns:

Home Alone si Ted

| BlackRaven45 a răspuns:

Mama surogat

| AdryTheBest a răspuns:

America Pie e cel mai tare! Dar am ras si la TED. Succes!

| Kluwwww a răspuns:

Doua pupeze albe e cea mai tarewinking

| JellyBean12 a răspuns:

Mama cat am asteptat sa intrebe cineva asta...American Pie 9 Reunion

| SUD1948 a răspuns:

Am multe filme tari sa iti spun, dar acesta le intrece pe toate :: American pie!