| Ćřęøےίиąą a întrebat:

E adevarat ca o schimba pe ridhima din intalnirea inimilor? :O:O
crying

9 răspunsuri:
| Andreea_7940 a răspuns:

Da o schimba pe Ridhima!
Ridhima (Shilpa Anand) ultimul episod in care apare este 164. Apoi in 165 apare noua Ridhima (Sukriti Khandpal ) dar tocmai la FINALUL episodului.Dar o schimba iar si vine o a 3 Ridhima Jennifer Winget care ramane pana la final.Prima Ridhima (Shilpa Anand) revine in serial dar mai e pana atunci.dar nu va reveni tot in rolul Ridhimei...ci un alt rol care va purta numele ei "Shilpa" si va fi sora Ridhimei.Se va indragosti de Armaan si se vor tine numai de glumite intre ei dar din pacate la final nu raman impreuna. Shilpa plecand cand descopera adevarul.pe cine iubeste Armaan.Eu am fost fana Armaan si Riddhima 1 (Shilpa Anand) si de asemenea mi-au placut tare mult Armaan si Shilpa! Ma refer la personaje...dar imi plac si ei ca actori.

| Mandark a răspuns:

Mie cel mai mult imi place Sukriti Khandpal era cea mai frumoasa si timida imi placea totul la ea. chiar nu inteleg dc tot schimba actorii!

| geolovesedward a răspuns:

Da de pe la ep 150 sad

| kukuy a răspuns:

Da o schimba da dc nu stiu in apeisodul 163 164 pacat ca o schimbasad

| Allex7 a răspuns:

Da o schimba la episodul 150 si intra alta fara riddhima de la inceput se numea shalpa... Dar... in sezonul 2 apare o noua Riddhima mai draguta mai timida mai frumoasa te asigur eu

| Ćřęøےίиąą explică:

Da dkkk crying o schimba?
strikaa tot filmuu sad aiiurea

| Jenny260198 a răspuns:

e mult mai draguta Shilpa Anand ( prima Riddhima), imi placea mai mult de ea, are niste ochi superbi. Dar de ce au schimbat-o?! E o prostie sa le tot schimbe.

| Jenny260198 a răspuns:

Stiti de ce au schimbat-o pe prima Riddhima? sad

| lilicutza0009 a răspuns (pentru Jenny260198):

Nu stiu sigur dar din cate am citit pe india forum a avut niste probleme cu casa de producie, adica ea ar fi cerut prea multi bani iar producatorii nu au vrut sa ii acorde suma dorita, asa ca a ales sa paraseasca serialul,,, eu asta am citit pe india forum