| 7608 a întrebat:

E greu să fii actor in Romania?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E plătită prost. Chiar Bendeac a spus ca salariul lui la teatrul de comedie e 1800 lei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E greu daca nu vrei sa te prosteti la TV pentru bani si vrei intr-adevar sa fii actor

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Intr-un fel este greu, deoarece trebuie sa urmezi o facultate si acolo au probe pentru admitere.Insa ceea ce se va intampla dupa facultatea terminata este problema, pentru trebuie sa gasesti un loc de munca in acest domeniu. Daca tu crezi ca ai aceasta inclinatie ce trebuie inplinita, si poti fi foarte bun, eu iti urez succeshappy. Meriti"a doua sansa"

| Adiadictie a răspuns:

Da foarte greu. risti sa iei bataie la fiecare replica

| annempx a răspuns:

Nu e foarte greu dar salariul e foarte mic.