| DestinyDD a întrebat:

Emisiunea Plasa de stele de la Antena1 e regizata sau farsele sunt adevarate si vedetele nu stiu ca li se-a inscenat

Răspuns Câştigător
| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună.
Din 10 farse care şi le propun nu le reuşesc decât 4-5 iar alea le difuzează la TV.
Sunt pe bune farsele iar reacţiile 'păcăliţilor' nu sunt întotdeauna decente şi nu sunt difuzate.
La sfârşitul fiecărei farse când se ajunge de obicei în prag de disperare echipa vine şi li se spune că au fost păcăliţi şi sunt invitaţi în platou.
Numai bine, te pup!

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Eu cred ca este adevarata.

| Veronici a răspuns:

Pana acum cateva zile credeam ca e pe bune pana am vazut farsa lu ana maria prodan. ea a avut farsa cu telecabina si cand filma s-a vazut un cameraman in cadru care filma si el, eu zic ca daca era adevarat camerele trebuiau sa fie ascunse...tu daca ai fi victima unei farse la ce te-ai gandi cand ai vedea ca toate merg pe dos si cativa oameni te filmeaza in fata...acum nici eu nu stiu ce sa mai cred

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Cat de naivi sunteti. Clopotul lui gauss arata o distributie naturala a multor subiecte precum si comportamentul uman, o reactie normala a unui om obisnuit in mijlocul clopotului lui gauss este acea de flight or fight sau freeze, de asemenea corpul isi schimba functiile, redistribuie energia in muschi, receptia de durere se atenueaza sau dispare et cetera, tot felul de schimbari fiziologice si psihologice, intr-o situatie extrema de exemplu "farsa" cu CRBL, fie s-ar fi blocat fara reactie, fie ar fi fugit, fie s-ar fi luptat pentru viata lui, inclusiv ar fi tarat toata aripa acea dupa el. Sa numai zic ca are sunet aproape perfect in mijlocul unui camp, e o lavaliera pe care o poarte e evident. De fapt ar trebui sa v-a dati seama dupa actoria ieftina a unora care participa, haha. Nu stiu cum puteti fi atat de naivi, unii dintre voi, ma rog, de asta lumea e condusa de 1% in timp ce voi sunteti manipulati, nimic nu poate schimba asta, asta este distributia inevitabila naturala pe care o arata gauss, numai media se poate schimba ca in cazul Japoniei, nu stiu daca exista o sansa si pentru Romania sa se eleveze din prostie si naivitate.

| Any_6060 a răspuns:

Farsele sunt adevarate. Vedetele habar n-au, nu li s-a spus doar daca vreo vedeta este mai suspicioasa si isi da seama. Asta este mai greu, deoarece fiind vedete is solicitate pentru tot felul de chestii iar farsele sunt destul de bine planificatewinking.

| Razvan_1066 a răspuns:

Sincer eu cred ca e putin combinat.adica la cati au facut farse...nu stiu eu mi-as da seama rpd.si in plus prefer PRO TV decat ANTENA 1big grin