| SadBoyForever a întrebat:

Emisiunea "Suporterii huligani ai fotbalului din toata lumea era difuzata pe Discovery in fiecare sambata de la 1.00 noaptea, dar de sambata aceasta incolo nu o s-o mai dea.
Stie cineva unde o pot viziona pe internet? Si sa fie si gratis.

1 răspuns:
| EuIonutz15 a răspuns:

Daca ei nu o mai difuzeaza inseamna ca s-a terminat nai ce sa faci dar daca inca se difuzeaza si nu se arata pe discovery incearca pe youtube cred ca vei gasi bafta! Funda pls