| Tobiii a întrebat:

Episoadele naruto apar la o data exact (de ex. ca la Robotzi:joi seara-vineri dimineata). Daca da imi zice cineva cand apar? Sau daca nu ziceti-mi.

Răspuns Câştigător
| Dante947 a răspuns:

Tamiki are dreptate, apar joia, cu mici exceptii, de exemplu acum 2 saptamani nu a aparut, iar saptamana aceasta au aparut doua episoade :) Cel mai bine urmaresti aici, unde apar la timp, si sunt anuntate acele "exceptii": www.anime.kage.ro (sunt in echipa si pot garanta ca apar cand trebuie;) )

3 răspunsuri:
| Tamiki a răspuns:

Pe animekage apar tot joia, de obicei de la 12 pana pe la 18 sunt in engleza, dupa apar traduse. Funda?big grin

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Http://www.peteava.ro/cauta/video/naruto
aici sunt si episoadele noi care nu au fost difuzate la tv. Naruto Shippuuden

| alex_8031 a răspuns:

Generația Naruto. Ce să-i faci!