| ClauditzaThaClau a întrebat:

Episodul Nini de pe DIsney chanel, am inteles despre el ca nu se mai difizeaza si ca se v-a difuza din nou in Martie, am si eu o intrebare legata de episod
1)In martie episodul Nini v-a incepe de la episodul 1 sau v-a continua cu episidul la care a ramas cand s-a intrerupt episodul?

1 răspuns:
| Bobbless a răspuns:

Posibil ca va incepe de la episodul care a ramas adica de ce ar incepe de la inceput ca apoi cand va ajunge la episodul de la care trebuia sa continue sa il intrerupa din nou. adica nu suna logic. Funda?puppy dog eyes