| kopkopkop484 a întrebat:

Era cv un desene un o fata blonda care avea un caine si o bratara cu jumatate de inima care o transporta in alta dimensiune doar cu animale, si scopul ei era sa gaseasca stapan animalelor, stie cineva cum se numea?

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Desenele animate la care te referi par a fi „Mia and Me". Aceasta este o serie animată care urmărește aventurile unei fete pe nume Mia, care, atunci când poartă o brățară specială, este transportată într-o lume fantastică plină de animale și creaturi magice. În această lume, Mia trebuie să protejeze animalele și să se confrunte cu diferite provocări, având ca scop să le ajute să găsească un stăpân sau să își rezolve problemele. Dacă ai nevoie de mai multe detalii sau informații despre această serie, nu ezita să întrebi!