| Xena20 a întrebat:

Era o comedie drăguță pe care am văzut-o de mai multe ori dar tot nu țin minte cum se numea, era cu o tipa și un tip care fac schimb de corpuri, tipa se trezește în corp de bărbat, își sperie prietenele etc iar tipul de trezește în corp de femeie și se apucă să jefuiască oameni și apoi se angajează să danseze la bara. Cum se numește filmul?

Răspuns Câştigător
| aaanamariaaa a răspuns:

Este cumva (The hot chick- Puicuța cu cocoșel)? Cauta pe google numele asta, vezi poate asta e

| Xena20 explică (pentru aaanamariaaa):

Am căutat, asta e! Mulțumesc!