| Skyyyy65 a întrebat:

Era un desen pe minimax cu doua triburi rivale.Fiecare persoana avea un animal totem si imi mai amintesc ca un baiat si o fata sau indragostit.Stie cineva cum se numea?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu ii stiu pe animatii astia doi;)
https://www.youtube.com/watch?v=el3e1JxRJWQ

| LPCTSTR a răspuns:

Buna dimineata, soare, plouat bine-binisor, hop, palarie-ntr-un picior.
Ia zi, care crezi ca este norma de varsta a userilor de pe platforma asta?
Iti zic eu: 18-20 ani. Ia zi, la 20 iti mai arde tie de minimax? rolling on the floor Ca mie nu laughing

| Speranta12 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Dar de ce-ti arde?! smug

| LPCTSTR a răspuns (pentru Speranta12):

Personal, sa-mi termin studiul in individualizarea drept cadru de referinta pentru viata cotidiana, eventual sa ma mai joc si niste wot, dar mna.

| andreeaaaaaaamaria a răspuns:

Romeo si Julietta-pecetluit de un sarut. Îl gasesti pe yt. L-o dat aseara pe Minimax, stiu de la sora mea?