| anonim_4396 a întrebat:

Era un desene care mi-a placut muult dar nu mai stiu cum se numeste.era cu un baietel care a fost trimis din greseala intr-un pachet pe o insula unde locuiau mi se pare 5 oameni si baietelul a plecat cu locomotiva pe mare cu un locuitor sa-si gaseasca parintii si ajunge mi se pare la un dragon parca si dragonu ala vrea sa rada si nu poate ...imi placea enorm desenele si mi-ar place sa ma mai uit iar daca stie cineva cum se numeste...va rogbig grin

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

E "Jim Button" era mai demult pe canalul Fox Kids.

| cristina4love a răspuns:

Jim button!

| alle182 a răspuns:

Multumesc mult! :*

| soRyN_6579 a răspuns:

Jim buton laughing cand eram mai mic muream dupa desenul astaawinking