| Skinnar a întrebat:

Era un film cu mafioti.Era un pusti care se imprietenise cu un mafiot pe nume Sony. Tatal pustiului era sofer pe autobuz.la final pustiul (dupa ce crescuse) isi facuse o prietena neagra.Cum se cheama filmul! Urgentttt Fundaaaa!

Răspuns Câştigător
| shmata a răspuns:

A Bronx Tale

3 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Pistruiatul!

| yuukary a răspuns:

Am vazut filmul a fost si bataie mare de cartier ca el era alb si ea neagra (ceva gen romeo si julieta), nu? dar e foarte vechi nu cred ca-i mai stie cineva numele scuze

| vaali13 a răspuns:

Da,a bronx tale e filmul, e extraordinar de frumos, chaz palminteri si de niro au jucat excelent alaturi de pusti, un film de nota 10