| xSequel a întrebat:

Era un film horror pe HBO si nu mai stiu cum se cheama. Din cate am vazut eu era vorba despre 2 oameni(fata si barbat) care mergeau cu masina si au facut accident(era iarna, adica era peste tot zapada in film). Am uitat sa va spun ca atunci aveam vreo' 8 ani si tot schimbam de pe canal ca imi zicea mama sa nu ma uit la filme din astea si mai schimbam din cand in cand. Dar dupa 5 min. am schimbat iar pe canal si am vazut ca barbatul a murit, adica era plin cu sange si femeia s-a dus dupa ajutor(era pustiu acolo si peste tot alb) si am vazut ca vroia sa caute un politist si la un moment dat o gasit acolo un om, dar era cu spatele la ea si era negru(haina era neagra) si cand l-o intors(mamă ce sperietura am tras) era un monstru cu o fata foarte scarry si scarbos si dupa aia am inchis repede televizoru laughing. Stiti cum se cheama?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu stiu dar iti dai seama ca la vremea aia horror urile erau gen low budget