| vladvlad23 a întrebat:

Era un film in care era un copil si parintii lui au fost omorati cand era mic cand au fost atacati in propria casa numai el s-a ascuns si a crescut sub tutela unchiului sau si l-a invatat sa se bata si s-a razbounat si i-a omorat pe toti aia. Cum se chema filmul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca este filmul Logan's War: Bound by Honor, la noi a rulat ca Razbunarea lui Logan, unchiul din film fiind Chuck Norris. Numai bine!

1 răspuns:
| Sinedd a răspuns:

Daredevil?