| DWDT a întrebat:

Era un film in cu un militar care a mers in Bahrain si acolo s-a indragostit de o fata care era printesa si au fost impreuna fara acordul familiei fetei si la sfarsit au fugit in America cu acte false. Cum se numeste filmul? funda!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/......18725.html
Probabil, nu stiu sigur, dar dupa cum ai descris...

3 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/......18725.html asta e m`am uitat recent la el, a 4 oara :x si mie imi place!

| OneGentleman a răspuns:

More at IMDbPro »
The Princess & the Marine (2001

| angelo_8248 a răspuns:

Se numeste Printesa si Soldatul. A fost difuzat recent de catre PRO TV.