| CaRaMiDa a întrebat:

Era un film mai vechi cu un baiat care avea o mana posedata cu care si-a omorat pe maicasa pe taicasu si inca 2 prieteni...Cum se numea?

Răspuns Câştigător
| Chrysk2 a răspuns:

Idle Hands
http://www.youtube.com/watch?v=l7Uh5L8zDVA

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Imi amintesc filmul.cand il omoara pe unu` cu o sticla direct in cap.Si celalalt parca il decapiteaza.Stiu ca odata statea ala cu sticla pe canapea si parca ii dadea sa manance pufuleti capului celuilalt.Parca se numea "Maini Ucigase" sau "Maini Posedate".Nu prea mai tin minte.

| hummer24 a răspuns:

Idle hands 1999winking asta e