| Fernando9Torres a întrebat:

Era un serial pe Euforia TV despre sex...cred ca All about sex se numea,unde prezentatoare era o femeie care vorbea despre tot in legatura cu sex-ul(de la efectele masturbarii pana la inceperea vietii sexuale, etc). Funda cine imi da un link cu serialul!(in romana)

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Eu nu stiu decat de showul Alinei Plugaru, "Interzis" mi se pare ca se numea... laughing Era acum cativa ani buni, cand era si ea in forma.