| Cher22 a întrebat:

Este adevarat ca a inceput din nou sa difuzeze pe acasa ' Numani Iubirea'? Daca da, de cand pana cand este si la ce ora? Fund a+ vot

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

sambata 26 marie ora 14:00 doua episoade si duminica tot ora 14:00 alte douafunda + vot cum ai promisbig grin

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daaa love struck
astazi, la ora 14.00
abia astept!

| summertime a răspuns:

Sâmbătă (2 Aprilie) 14:00

Duminică (3 Aprilie) 0:45 (reluare)

Duminică (3 Aprilie) 14:00

Luni (4 Aprilie) 0:30 (reluare)

| Name_3685 a răspuns:

HEY! Pai incepe de sambata, 26 martie de la ora 14.00 si are numai sambata si duminica...dar oricum eu ma bucur ca incepe din nou:X:X:Xfunda?smugpup:*:*

| Name_3685 a răspuns:

Incepe de pe 26 martie, adica de sambata:X:X de la ora 14 si are sambata si duminica:X:Xfunda?smugpup:*:*
aaa app daca ti-am mai rasp inca o data la intrebare te rog sa ma scuzi da` nu imi apare raspunsu la"raspunsurile mele"

| ROX_5276 a răspuns:

Da este adevarat, din 26 martie, sambata si duminica de la ora 14happy

| DrinkMySoul a răspuns:

Nu este dar va incepe...Va fi din nou difuzata din 26 martie sambata si duminica la ora 14:00. http://www.acasatv.ro/......-foto.html

| aalleexandra a răspuns:

26 martie. fundita te rogpuppy dog eyes

| DrOgpErIcUlOs a răspuns:

In fiecare sambata si duminica de la ora 14:00
sper ca te-am ajutat:X

| diana04 a răspuns:

Buna...ar fi suuper daca ar difuza din nou numai iubirea p acasa tv.eu n-am auzit nimic.dar uh de unde ai aflat?thinking

| alyna_4763 a răspuns:

Pai de pe acasa tv mereu secvente app si sunt 2 ep big grin