| Iuli113 a întrebat:

Este cu cineva intr-o relatie Naruto?
Ce e Naruto? (junin,genin, chunin)?

Răspuns Câştigător
| wizopo2 a răspuns:

1. Nu e cu nimeni.
2. Naruto e genin.

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Este in relatie cu Elena udrea si genin de placere > chiunin laughing

| wizopo2 a răspuns (pentru DenisIonut01):

rolling on the floor))

| loveanime059 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Am uitat sa rad la cat de amuzant a fost straight face

| DenisIonut01 a răspuns (pentru loveanime059):

Stai linistita ca raspunsul nu a fost ca sa razi tu!

| Sjsosoa a răspuns:

Paai..naruto nu este cu nimeni..desi hinata si-a marturisit dragostea pentru el...sii nu stiu exact ce este el.dar poti cauta pe narutopedia:* acolo sunt toate pers, din naruto

| Kotomi a răspuns:

Este placut de Hinata, dar el o place pe Sakura. Nu este intr-o relatie cu niciuna dintre ele. Naruto este genin, exista un OVA in care sustine pentru a 2-a oara examenul chunin, fiind nevoit sa lupte cu Konohamaru, dar, nefiind atent la regulile examenului, foloseste o tehnica interzisa si este eliminat. Merita vazut!