| ஐNoNameஐ a întrebat:

Este personajul Danzou asa de puternic si in care episoade din Naruto sau Naruto Shippuden apare el?

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

Ti-am recomandat la alta intrebare site-ul unde te poti uita la Naruto&Naruto Shippuden cu subtitrare in romana. Uita-te acolo si numai intreba, strici surpriza big grin
Si da e puternic.Are pe toata mana o gramada de... o sa vezi happy
Cu toate ca e un ratat si nu imi plac metodele lui, vroia binele satului.
Si apare prin Shippuden, tocmai acum urmeaza in urmatoarele saptamani sa aparea episoadele in care el apare muuult.Asa ca eu zic sa te uiti la episoade si sa fii la zi cu ele.

3 răspunsuri:
| ஐNoNameஐ explică:

Sunt deza la zi cu ele.

| Diana_6039 a răspuns:

Da se spune! Dar pe mine nu ma intereseaza persoana lui.Eu doar Cu sasuke si sakura am treaba si cu naruto si echipa akatsuki

| MadutzaDiana64 a răspuns:

Are multi ochi din aia cum are sasuke pe mana