| MikyGolanu a întrebat:

Este un searial pe tvr 1 cu dae jumaong sau nu stiu cum se numeste exact destinul regelui...dar s-a terminat si nu am vazut ultimele 3 ep unde as putea sa-l vad online?

Răspuns Câştigător
| NoNaamexD a răspuns:

Nu am voie sa-ti dau link, pentru ca asa spune politica TPU., dar stiu 2 site-uri pe care garantat il gasesti :
1. Peteava
2.Filme si seriale
Apropo, daca vrei sa te uiti la anime-uri incearca site-ul "DeseneAnime". ITi urez sarbatori fericite si numai bine! :*

| MikyGolanu explică (pentru NoNaamexD):

Ooo da multumesc ffff mult da ma uit si la desene mai ales la dragon balz si la naruto.inca o data multumesc ff mult.sarbatori fericite...

| NoNaamexD a răspuns (pentru MikyGolanu):

Multumesc :*