| NUpotiSaintelegi a întrebat:

Este un serial de la Netflix, The Dragon Prince (1 sezon). Nu prea mi-a placut finalul, era prea mehh, simteam ca ii trebuie ceva mai mult...No bine, oricum intrebarea mea e pentru cei care stiu,, serialul" si stiu povestea.
Intrebare: Stiti si alte filme animate/filme/seriale animate cu genul asta? Cu cineva care e de partea celor si dupa ii ajuta pe cei, sau ceva de genul... Nu stiu sa explic, trebuie sa va uitati la respectivul sa intelegeti. In concluzie, stiti mai mult continut de genul?

Răspuns Câştigător
| kimby a răspuns:

Hey, s-ar putea sa iti placa serialele de pe lista aceasta https://trendygirl.ro/distractie/cele-mai-tari-seriale-istorice/145 Multe dintre ele, chiar daca nu sunt animate, au o tematica similara.