| Iulian120 a întrebat:

Este vorba despre un film in care un autobus galben ii duce pe niste baieti mai mari in excursie si vine pe el un fel de monstru negru care ii incetineste si la mai multi le rupe capurile.Stiu ca pina la urma ramine un baiat si o fata care merg noaptea cu masina si el vine inaintea lor si se sperie si vrea sal loveasca si el intii dispare si baiatul cu fata se duc la o femeie batrina care iese cu pusca si pina la urma o amoara si pe ea apoi ca sal omoare pe acel monstru pina la urma il calca cu masina si el moare.Va rog foarte mult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| ItIsAlright a răspuns:

Este,,Jeepers Creepers,, 100%. Sunt foarte sigura! Apropo, e genial filmul.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Parțial seamănă cu Jeepers Creepers (2001)

| Seepty a răspuns:

Filmul se numeste Jeepers Creepers.