| RamyF a întrebat:

Esti in cautare de filme HoRroR? Atunci da un clik aici http://www.youtube.com/watch?v=2URQPbWBQ0c si alegeti filmul pe care vrei sa-l vezi alaturi de prieteni! Vizionare placuta!
Fundita pentru comentarii!
Vot "intelgigent"pentru toate raspunsurile!(mai putin injuraturile.etc)

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Vai mersi muult kiss

| Atotstiutorul a răspuns:

Mi-e imi place muzica dar cu o obiectie puteai sa iei melodia de la Marilyn Manson This Is Halloween

| CossMii a răspuns:

Sunt super misto filmele horror le iubesc:*

| RamyF explică:

Da e mai buna varianta lui M. M. Dar am mai folosit-o la un clip cu filme horror... m-am gandit sa schimb putin sa nu fie identic. Din aceasta cauza am ales varianta de la Panic at the disco.Multumesc oricum pentru comentariuhappy

| RamyF explică:

Nu aveti pentru ce, da-ti si voi link-ul mai depate pe messwinking kiss