| raluca1601 a întrebat:

Eu am vazut acum Grey's Anatomy(un serial de nota 100, apropo) si acum trebuie sa astept pana in toamna sa inceapa alt sezon. Ce serial imi recomandati? A vazut cineva House M.D. – Dr. House sau Prison Break? Daca le-ati vazut pe amandoua, pe care mi-l recomandati? Sau ce alte seriale faine stiti? Fara acelea cu vapiri, dragoni si S.F-uri ca nu imi place deloc! Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Chuck,Gossip Girl, CSI

| Marius_5657 a răspuns:

Amandoua sunt niste seriale excelente. Prison Break are doar patru sezoane si o sa-ti para rau cand o sa-l termini, la mine cel putin asa s-a intamplat. House are 8 sezoane, o sa dureze ceva mai mult sa-l termini, iar daca ti-a placut atmosfera din spitale din Grey's Anatomy, o sa iti placa si House. Iti recomand si Scrubs, e asemanator Grey's Anatomy si e si foarte amuzant.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prison break e mai de actiune, te tine in priza deoarece actiunea nu este impartita pe epsioade.

| 7Mary7 a răspuns:

Daca ti-a placut Grey's Anatomy, cu siguranta iti va placea si House! Si eu le-am vezut si sunt absolut fantastice! Si iti mai recomand si Neveste Disperate, mai ales daca esti fata! Este si acesta un serial minunat, seamana cu Grey's Anatomy, e la fel de amuzant ca si acesta, poate si mai amuzant (acesta este singurul lucru in comun, dar nu ai sa regreti daca il vei vedea)! happy

| Lette a răspuns:

Private practice, e la fel precum Grey's Anatomy.Este spitalul unde lucreza Addison, fosta sotie a lui Derek.Cu aceeasi problemas ma confrunt si eu!

| raluca1601 explică:

Multumesc!