| Park1Suin a întrebat:

Eu as vrea sa incep sa ma uit la un serial.Dar nu stiu ce fel de serial. Vreau ceva legat de scoala si de aventura. Ceva idei? Dati link-uri

Răspuns Câştigător
| Snejok a răspuns:

Spring Breakers
Cyberbully
Speak
Sharing the Secret
The Invisible
2:37
Twelve and Holding
The Quiet
Whip It
Triple Dog
Riding in Cars with Boys
Kidulthood
Daydream Nation
Safe Haven
Knocked Up
Love Actually
Toate sunt cotate pe IMDb cu note peste 6.0 si de asemenea, anul lansarii nu depaseste 2000. Sper sa gasesti ceva care sa-ti placa. :*

1 răspuns:
| positivity a răspuns:

Cu toate că nu este despre şcoală, îţi recomand serialul "House MD". Cu siguranţă ai auzit de el. Este un serial magnific, despre doctori şi cazuri speciale.
Însă, îţi mai recomand şi "10 Things I Hate About You". Este despre două surori adolescente, însă complet diferite.
E interesant serialul! Merită văzut.