| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt superfan Naruto si Naruto Shippuden cine vrea sa ma intrebe ceva ma putei intreba inlegatura cu orcie fie siteuri cu manga sau anime sau ce vreit e ok?

2 răspunsuri:
| Vasy10 a răspuns:

Salut Man am o intrebare ce tot ma framanta si sper ce ma ajuti.Deci intr-un final Sasuke se intoarce in Konoha dupa o batalie pe viata si pe moarte cu Naruto?

| anonim_4396 explică (pentru Vasy10):

Vad ca si tie iti place Naruto.Ce pot sa spun despre aceasta intrebare ste urmatorul lucru. din cate stiu dupa seria Shippuden ar mai fi inca una numita Akkipuden. Acestea sunt informatii fara baza dar asa mi s-a spus.Sasuke nu stiu daca in shipuuden se intoarce deoarece eu citesc si manga iar de pe siteul pe care il citesc povestea se incadreaza cam in razboiul dintre Madara si Kage. Nu stiu ce se intampla cu Sasuke dar am "auzit" ca-l va ajuata pe Naruto sa-l ucida pe Madar( nu chair cred asta) dar eu cred in vointa lui Naruto cea de a convinge oameni. Sper ca Sasuke sa se intorca de partea binelui deoarece e un luptator formidabil. Lupata dintre Sasuke si Naruto va fi unde Naruto nu are intentia de-al ucide pe Sasuke. Eu m-am referit La Naruto Shippuden dar nu stiu la ce te refereai tu cand e mic sau in Shippuden. Cand e mic poti sa-ti povestesc daca la asta te-ai referit PA!