| robertadenisaroberta a întrebat:

Eu tot nu inteleg care sunt umbrele acelea ale lui Grey. Care-s alea 50? Ma ajuta cineva cu o explicație?

Răspuns Câştigător
| AtomiX a răspuns:

Nu se refera la umbra fizica cea pe care o vezi pe perete sau pe pamant atunci cand aprinzi lumina...se refera la starile lui ce caracter, ca ziua era un om respectat, bogat etc si noatea avea tot felul de fantezii, parca era o alta persoana. chestia cu omul bogat de ziua era ca o umbra a ceea ce era el de fapt.

2 răspunsuri:
| Coquinne a răspuns:

Da, cu ocazia asta apelez si eu la cine a terminat de citit cartile...
stiu ca acceptase pana la urma Anastasia sa-si introduca bile anale, si le-a scos pana la urma din fund?

| robertadenisaroberta explică:

Nu am ajuns inca acolo, urmează sa ajungwinking