| IceTea a întrebat:

Exista film World Of Warcraft?

9 răspunsuri:
| marynwtza a răspuns:

Da exista, totusi nu au auzit prea multi oameni despre acest serial, uite http://www.cinemagia.ro/filme/online-the-world-of-warcraft-387871/

| fevrier a răspuns:

Ce fain ar fi!

Răspuns utilizator avertizat
| rolly3342 a răspuns:

Din fericire, nu.

| bebitzu a răspuns:

Nu cred. Daca ar fi existat un film World Of Warcraft dc sa nu existe un film cu numele "Fifa"? Asta ca gluma. Partea serioasa a raspunsului este : Nu cred. big grin

| IceTea explică:

Marynwrza,am intrat da nu`mi merge!

| Catastrophy a răspuns:

Ar fi beton sa fie un film wow, cred ca ar trebui sa fie, si loed of the rings e film si e si joc

| Raya_9247 a răspuns:

Acum da! laughing