| pwp a întrebat:

Exista si titanic 2?
a aparut?
daca nu, cand apare?
funda

Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Da a aparut ...il gasesti pe net

Leo DiCaprio nu a murit! Este descoperit într-un bloc de gheaţă! Acum că s-a întors o caută disperat pe Rose! Dacă o găseşte sau nu…vom vedea!

il poti vedea aici: http://www.filmeonlinegratis.ro/filmul-titanic-ii-2010-online-gratis

funda?;;)

23 răspunsuri:
| geoox550 a răspuns:

Buna, si mie imi place titanic.
exista titanic 2, dar nu prea are legatura cu prima parte ( nu este continuarea sau ceva de genul )
actiunea este aproape aceeasi, dar cu alti actori.
sper ca te-am ajutat!
funda?:*

| Oxanna a răspuns:

Sunt doua Titanic 2-uribig grin unul in care Jack reinvie, si unul de tot rahatulstraight face cu niste actori cam NoName, de car enimeni n-a auzit... cel cu DiCaprio e mai bun si originalul e way better; x

| Onutzyk a răspuns:

Am vazut o chestie pe facebook "Titanic 2 - Jake se intoarce" si m`a bufnit rasul.
Am cautat pe net, nu exista asa ceva. Este, probabil o chestie facuta de fani, sau ceva de genu...
Si oricum in Titanic 2 nu ar avea ce sa mai faca...Rose a mruit, Jake a murit...
Si ca un app, in 2012 se lanseaza din nou Titanicul, in versiunea 3D.

| Onutzyk a răspuns:

@ Anonim: Rose a murit la sfarsitul filmului...batrana

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da exista. Dar e cu alti actori si nu e chiar asa interesant. Tot primul e mai frumoslove struck

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Titanicul e film din 1997laughing si nu...nu are continuaretongue
Dar daca tot iti plac dramele siropoase iti recomnd I walk to rememberhappy

| frvtel a răspuns:

A aparut deja anul trecut(2010). L-am si vazut si mare greseala am facut.Este un film slabut. Daca vrei sa-l vezi si tu, ia-l gratis de pe www.filmealese.com

| Diana_7451 a răspuns:

Nu exista.
Si nici nu va aparea din cate stiu eu.

| BubuLina999 a răspuns:

Da exista si exista si titanic 3 am vazut...acum nu stiu sigur

| Alessandraaaa a răspuns:

Nsh sigur... dar am gasit zilele trecute ceva pe youtube... ceva in genul Titanic II-Jack se intoarce! O sa iti las link-ul

http://www.youtube.com/watch?v=MUkzJzsFVtc

Bye!:XPwp:*

| cristi202 a răspuns:

Exista! L-am vazut, e interesant, desi nu e prea pe placul meu. Oricum, nu se ridica la inaltimea celui dintii. Nici pe departe.

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Nu in 2012 apare Titanic 2 ca rolul lui jake sti macar ca il joaca Leonardo DiCaprio si rolul lui Rose il joaca Kate Winslet.

| piktor a răspuns:

Ce titanic 2 sa fie doamne? vaporu s`o scufundat, o murit o gramada, o supravietuit 2-3 si gata
si daca incepeti cu ala care o fo` scos din blocu de gheata dupa 50 de ani, deja o da in sf filmu asta...

| maryus92 a răspuns:

Da a aparutwinking

| GyeBaek a răspuns:

Pai eu stiu ca nu are continuare.

| BullyMints a răspuns:

Daca tot spuneti ca a aparut, pot sa va intreb si eu ceva? De ce nu exista pe youtube trailer oficial?

| anna7_4794 a răspuns:

Pe Wikipedia scrie ca Titanic II nu e o continuare la primul film. Oricum nici nu avea cum sa fie, Jake era mort, Rose ar fi trebuit sa aiba 100 si ceva de ani. Nici actori nu sunt aceeasi si citind sinopsisul nu pare cine stie ce. A aparut prin august 2010 parca dar e unul din acele filme direct - to - TV.

Daca vrei sa citesti si tu poti intra aici

http://en.wikipedia.org/wiki/Titanic_II

| ii a răspuns:

A aparutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onutzyk nu l-ai vazut bine
Rose nu a murit si titanic 2 este
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut... e naspa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2011 vara sau in 2012 si ii cu aceiasi actori nu l-am vazut da de abia astept sa fieeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic2 o sa apara si la televizor?