| RxDooM a întrebat:

Exista titanic 2 eu asa am auzit spuneti-mi cum este daca l-ati vazut va rog cel mai bun

4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Chiar nu are nimic in comun cu titanicul adevarat o porcarie de film, chiar m-am bucurat cand am vazut ca a aparut titanic 2, dar m-a dezamagit complet, dupa parerea mea nu merita vazut. Prost prost, cel mai prost film realizat vreodata.

| Alexandru47 a răspuns:

Il gasesti aici :D SUCCES ! www.qloudify.com/AlexChilat

| KellyGreen a răspuns:

Da exista insa e o mare mare tampenie, e ca o copie a povestei de dragoste dintre Rose si Jack nereusita. Nu iti recomand sa iti pierzi timpul urmarindu'l, e o porcarie de film.

| AdyNumberOne1 a răspuns:

Salut! Titanic 2 nu am auzit sa existe doar la stiri a aratat un vapor numit Coasta si nu ma stiu cum in Italia in apropiere de ceva insula si a dat de un banc de nisip si s-a rasturnat si astia de la stiri a pus titlul Titanic 2laughing