| Babyfuckyou a întrebat:

Exista un baiat pe aici care se uita la filme indiene? serios vorbesc"!

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu-mi plac... cele mai proaste filme sunt cele indiene

| toxik a răspuns (pentru Narcis2007):

Daca nu iti plac tie filmele indiene asta nu inseamna ca trebuie sa dai dovada de proasta educatie si sa spui despre ele ca sunt proaste.winking nu intereseaza pe nimeni parerea ta, si daca te uiti mai bine la intrebarea pusa nu are deaface cu ceea ce ai afirmat tu happy

| roxanikdulcyk98 a răspuns:

Si eu ma uit la multe filme indiene...chiar multe.imi plac mult mi se par drame adevarate si romantice.

| DomnisoaraLove a răspuns:

Hey!kiss uite pe cineva care se uita la filme indiene (asta inseamna ca mai sunt oameni romantici pe lumea astaalove struck) Eu nu sunt baiat dar ma uit la filme indiene si afla ca multi baieti o fac, dar nu recunosc ca sa nu se injoseasca, se dau mari si tari ca sunt duri si brutali dar undeva in sufletul lor se afla o dragoste ascunsa.Eu cred ca foarte multi baieti privesc seriale indiene (ca sa se inspire sa le faca o surpriza iubitelor lor) Recunoaste-ti baieti nu va mai dati asa mari si tari!

| Babyfuckyou explică (pentru DomnisoaraLove):

Ce bine ar fi ca baietii sa se inspire din filme indiene :X:X eu recunosc ca as vrea sa am un prieten asa care stie sa se inspire

| Babyfuckyou explică:

Intrebam ca nu stiam daca baieti din ziua de azi mai sunt romantici...big grin