| anonim_4396 a întrebat:

Fani Kate Beckinsale? Sunteti voi atunci si fani Underwold? Care din aceasta serie v-a placut cel mai mult? Dar cum a jucat in "Van Helsing" v-a placut? Cum ii sta mai bine parul (dati exemple de coafuri din filmele in care a jucat)?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Dap! Mare fan! Imi plac toate filmele din seria Underworld. Cred ca cel mai mult imi place 1, sau 1 si 2... e greu de decis.
Van Helsing e super tare. Ea a jucat splendid!
La coafura... ii statea cred ca mai bine in Van Helsing, deoarece ii era cret, iar la balul vampirilor era prins coafat frumos happy
In underworld imi placea foarte mult si cotumatia ei, iar acolo coafura i se potriveste de minune, dar in viata de zi cu zi, cred ca coafura din van helsing ar merge mai mult.