| Ramo137 a întrebat:

Fanii naruto: va dedic acest videoclip, pls com. dau funda
http://www.youtube.com/watch?v=wk9_ICKMCR0&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Măi, videoclipul este foarte bun. Ai mai multă încredere în tine, nu este cazul să cerșești like-uri pe TPU. Am comentat pentru că mi-a plăcut și așa vor face și cei care-l vor vedea.
Din păcate, întrebarea asta ți-o raportez. Mult succes și Paște fericit!

| Ramo137 explică (pentru Diabolique):

De ce mi-o raportezi? sad vreau sa vada videoclipul mai multi...

| Ramo137 explică (pentru Diabolique):

De ce mi-o raportezi?sad vreau sa vada mai multi videoclipul big grin

| Diabolique a răspuns (pentru Ramo137):

Nu e locul potrivit să îți promovezi videoclipul. Nu îți face griji, oricum este bun și cel mai probabil va fi popular și fără ajutorul TPU.
Numai bine!

| Ramo137 explică (pentru Diabolique):

La fel, sa ai un Paste fericit. happy