| DeyutzaDeea a întrebat:

Fanii Next Top Model, nu stiti cumva daca se va face si sezonul 4? Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| theodora10 a răspuns:

Da! Next Top Model va fi si sezonul 4 pentru ca Bote sa-si arate noile creatii vestimentare si in materie de moda!big grin:*

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Presupun ca "Next Top Model" se va continua, insa nu sunt sigura.

| HimoSsa a răspuns:

* Zilele trecute am auzit ca deja trebuie sa apara sezonul 4!
Funda?!♥

| Letty03 a răspuns:

Da, am auzit ca apare si sezonul 4.

| pwp a răspuns:

Se face cu siguranta.

| Deliiiia a răspuns:

La ce profit are, nu cred ca vor rata ocazia sa mai faca inca un sezon.

| adinaiuliana a răspuns:

Am citit pe internet ca se face si al patrulea sezon din Next Top Model.