| pickles a întrebat:

Federico amador si florencia bertotti sunt impreuna? ca unii zic ca nu dar nu stiu ce sa mai zic. funda

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Sunt o mare fana a celor doi actori:Florencia Bertotti si Federico Amador. Intr-adevar, cei doi sunt impreuna in prezent si pot sa te asigur. Florencia Bertotti a fost casatorita cu Guido Kaczka in erioada anilor 2006-2010. Cu acesta are si un baiat pe nume Romeo care are 2 ani. Si Fedetico Amador a fost casatorit si are 2 copii: Unul de 4 an, altul de 9 ani. Dar, cei doi au divortat de partenerii cu care erau. Si in perioada serialului Nini, cei doi s-au indragostit si traiesc o minunata poveste de dragoste...

Sper ca te'am ajutatkiss

21 răspunsuri:
| Andreea_7940 a răspuns:

Florencia Bertotti a fost casatorita cu Guido Kaczka au un copil impreuna. Iar Federico Amador casatorit si cu doi copiii.Nu stiu daca au divortat vrunul.Stiam ca Federico a depus actele de divort...
Uite poze de cand iau prins cei de la presa impreuna iulie 2010 iar zvonuri existau de prin martie...http://www.ptcrecargado.net/......erico.html

Si alte poze cu ei la cumparaturi...http://www.tvprimicia.com/2010/11/florencia-bertotti-y-federico-amador.html

| Mimii9832 a răspuns:

Federico Amador zis si Thomas :d este casatorit... cel putin asa am aflat eu si e adevarat

| infires a răspuns:

Buna! Ei doi sunt impreuna, dar nu sunt casatoriti... Uite : http://ro.wikipedia.org/wiki/Florencia_Bertotti

| infires a răspuns:

Buna.Ei doi sunt impreuna, nu sunt casatoriti. Asta scrie pe Wikipedia:
María Florencia Bertotti Baleirón, cunoscută ca Florencia Bertotti, (n. 15 martie 1983) este o actriţă şi cântăreaţă argentiniană. Este cunoscută mai ales pentru rolul principal din filmul Nini.
S-a născut la Buenos Aires în 1983. A debutat pe scenă de la 12 ani şi a interpretat diverse roluri în film şi teatru.
În perioada 2006 - 2010, a fost căsătorită cu Guido Kaczka, alături de care a fost producător executiv al serialului menţionat. În prezent se află într-o relaţie cu Federico Amador, unul dintre actorii principali ai aceluiaşi film.

| biancaanamariat a răspuns:

Da sunt impreuna dupa ce florencia a divortat de guido kaczka cu carea are un copil. acum sunt impreuna. fundahappy?

| EdynSt a răspuns:

Da. Ei sunt impreuna. S-au indragostit pe parcursul serialului NINI.
PLZ fulndaaaa!

| MisseEmmo a răspuns:

Girlroxxn Florencia... si Fedrico amador sau indragostit pe parcursul serialului nini ea a fost cu guido kazkaka dar pentru ca nu erau fideli flor si guido au decis sa se desparta pentru ca a vazut-o pe florencia cu fedrico si florencia are un copil romeo care a ramas la ea si la fedrico si acum flor cu guido nu sau impacat flor este cu fedrico dar nu sau gandit sa se casatoreasca(inca)... funda?

| KeepCalmAndBeYou a răspuns:

Da. Cei doi sunt impreuna de la filmarile seralului Nini.

| wekinzsianimale a răspuns:

Pe orce wikipedia te florencia bertotti uiti scrie ca e intr-o relatie cu Federico amador. eu sunt fan nini si vreau sa se casatoreasca.

| soniaciupercuta22 a răspuns:

Da,sunt impreuna dar, necasatoriti! intrati pe facebook a amandoi si apoi cereti prietenia! si doar cei care doresc sa ceara! dar puteti sa vb in engleza pentru ca inteleg! doar nu romana! funda

| SexySlammaJhamma a răspuns:

Federico Amador(Tomac)a avut o relatie cu Cellina(Am uitat cum o cheama). Apoi s-a casatorit si acum are 2 copii un baiatel de 9 ani si un baietel de 2 ani! Florencia Bertottti(Nini) a avut o relatie de 4 ani cu Guido Kaczka(Max in serialul argentinian Florencitta)Dar ambii au divortat si acum Florencia si Federico sunt logoditi, urmeaza sa se casatoreasca!

| kidooolxl a răspuns:

De fapt federico amador a divorta de sotia sa pentru florencia bertotti zisa si nini iar florencia la randul ei a divortat de sotul ei pentru a putea fii impreuna

| bubupaula a răspuns:

Da fundaaaaa>?

| Florentina_Cristea_1954 a răspuns:

Iti dai seama, nu, ca ei sunt impreuna, daca tot voiai informatii, puteai sa dai cautare pe Wiki

| Teodora997 a răspuns:

Da, sunt impreuna la fel si paula morales si juan guilera, uite aici ca sa-ti garantez ca e adevarat :
http://www.desene-animate-online.net/......18eeb.html

| nimeni_7350 a răspuns:

In perioada 2006-2010 ea a fost casatorita si a avut un copil, Romeo, dar a divortat.
Federico Amador a fost si el casatorit dar a divortat.
Federico & Florencia s-au cunoscut in seriaul Nini si s-au indragostit pe parcursul serialului.In prezent au o relatie dar din pacate nu sunt casatoriti sad.

| catalina10_1967 a răspuns:

56yg654gv ser vsv fdsv

| cristi_4011 a răspuns:

Federico Amador a divortat de fosta sotie si acum in prezent are o relatie cu Florencia bertotti.ei au facut aceasta relatie pe parcursul acestui film ''Nini''filmul meu preferathappy

| horiaandrei24 a răspuns:

Daaaaa. Sunt casatoriti big grin

| Ale_8855 a răspuns:

Federico Amador a fost casatorit si are 2 copii, dar a divortat si in prezent are o relatie cu Florencia Bertotti.

| briana_1622 a răspuns:

Pai...Cum sa-ti raspund eu? Pai, Federico e casatorit si are doi copii.Dar a divortat de sotia lui.Si Florencia e si ea casatorita si are un baietel.Dar si ea a divortat.Asa ca ei doi s-au intalnit si s-au indragostit.Si recent au o relatie.