| k1nk1 a întrebat:

Filme care merita sa fie vazute 100%?:d comedii sau de dragostebig grin

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Comedii: Puicutza cu cocosel, Puicute albe, The Animal, Un sac de bani(e mai vezhi filmul asta de prin `80 si ceva parca da` mori de ras... In enegleza ii zice The Money Pitch sau ceva` de genu`)
de dragoste: The Last Song, A walk to remember, Sweet november, clasicul Titanic love struck

4 răspunsuri:
| mada_6524 a răspuns:

Easy a
beauty and breafcase
lying to be perfect
triple dog
from prada to nada
mean girls 2

| W1z4rd a răspuns:

Aradhana(1969)= este un film plin de dragoste, romantism si tristete care iti da frau liber sentimentelor.Prima data cand l'am vazut imi venea chiar sa plang. :X
Grown Ups(2010)
Little Fockers(2010)
Happy Gilmore(mi se pare ca 1996)
The hot chick(2002)
Baby's day out(1994)

| rZv995 a răspuns:

American Pie(1-6)

| msil3 a răspuns:

The popsal. fundita?