| DaReK a întrebat:

Filme cu droguri gen narcoss?

4 răspunsuri:
| Uxellodunon a răspuns:

Cauta Trainspotting
e o comedie neagra foarte buna (e comedie doar daca ai umorul potrivit laughing ) e cu niste baieti scotieni dependenti de heroina

| Uxellodunon a răspuns:

Unul si mai bun ar fi "Requiem for a dream" asta nu mai e comedie de loc, chiar are un final foarte trist, insa filmul este excelent, este un cuplu dependent de heroina care ajung sa faca fapte disperate pentru a-si satisface dependenta si de o tanti dependenta de pastile de slabit care ii provoaca tulburari psihice

| CandyHearts a răspuns:

Scarface 1983(in cazul in care nu l-ai vazut deja)
Pulp Fiction
City of God (cu narcoss 100%)
Sicario
Havoc( asta chiar e cu narcoss laughing )
Goodfellas
Alpha Dog
Get Rich or Die Tryin'

| OnuOnulică a răspuns:

Scarface (1993);
How High (2001);
Trainspotting (1996).