| Amalia2305 a întrebat:

Filme de dragoste in care cei doi sunt la distanta datorita faptului ca el/ea a fost nevoit/a sa plece din tara? Sau nu exista asa ceva?

Răspuns Câştigător
| roxanamariaa a răspuns:

Going the distance.
Super film happy

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Remember Sunday (2013)
Ek Tha Tiger (2012)
he Vow (2012)
30 Beats (2012)

| MiruD a răspuns:

STEWARDESA (2003). Comedie imbinata cu dragoste.
"Filmul plonjeaza inca din primele momente in plin examen de admitere la o scoala de stewardese, unde probele sunt mai dificile decat s-ar crede. Insa greul incepe abia dupa examen, cand fetele care vor sa devina insotitoare de bord trebuie sa suporte o serie de privatiuni: un program de viata foarte strict, tensiune psihologica si tot felul de conflicte care izbucnesc intre ele din gelozie sau invidie. Cea mai tenace dintre ele se dovedeste o fata venita dintr-un mic orasel, hotarata sa nu renunte la visul ei in ruptul capului."

Apoi ea se indragosteste de un barbat, dar e nevoita sa plece din tara. (din cauza meseriei). Si nu se mai vad o perioada. Apoi se reintalnesc, se impaca si....Happy End!

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu prea merge cu relatiile la distanta.iti zic din experienta

| dinhoo a răspuns:

Wicker Park (2004).