| KiduuxD a întrebat:

Filme frumoase de aventură, fundăăăă.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piratii din Caraibe

| StefanChriss a răspuns:

Narnia, toate partile, The lord of the Rings si The Hobbit (toate partile), serialul Game of Thrones, Van Helsing, The Amazing Spiderman, X-men (toate partile), Maleficent, Noah, Pompeii, Gladiator, The Hunger Games, Thor, The legend of Hercules, Pacific Rim, The Lone Ranger, Django Unchained, The Great Gatsby, The Wolf of Wallstreet, Avatar, Inglorious Basterds, Iron Man, Skyfall, Oblivion, Star Wars, Rise of the Guardians, Sherlock Holmes etc.

| Felicica a răspuns:

Iti voi da un serial pentru ca filmele, stii cum sunt ele se termina repede.Acest serial are 5 sezoane si este foarte interesant, din al 5-lea sezon inca mai apar episoade.Se numeste Pretty Little Liars.
O mica povestire:
Pretty Little Liars este o producţie ABC Family bazată pe seria de romane cu acelaşi nume a Sarei Shepard. Serialul urmăreşte schimbările din vieţile a patru fete - Hanna, Aria, Spencer şi Emily - după ce "liderul" grupului lor, Alison, dispare, iar ele încep să primească mesaje scrise din partea unui necunoscut care se semnează "A".

La început, ele cred că este Alison, dar după ce este găsită moartă, fetele îşi dau seama că altcineva ştie secretele lor.
Daca ti-a placut lasa-mi o fundita.Pup:*:*

| KiduuxD explică (pentru Felicica):

Îl știu și îl ador.

| FuryNight a răspuns:

Filme aventura - 2012

The Expendables 2 (2012)
ParaNorman (2012)
Sucker (2012)
The Bourne Legacy (2012)
Total Recall (2012)
The Babymakers (2012)
The Dark Knight Rises (2012)
Ice Age: Continental Drift (2012)
The Amazing Spider-Man (2012)
Brave (2012)
Prometheus (2012)
Madagascar 3: Europe's Most Wanted (2012)
Snow White and the Huntsman (2012)
The Avengers (2012)
The Pirates! Band of Misfits (2012)
Wrath of the Titans (2012)
Mirror Mirror (2012)
John Carter (2012)
Dark Tide (2012)
Act of Valor (2012)
Puss in Boots: The Three Diablos (2012)
Fetih 1453 (2012)
Journey 2: The Mysterious Island (2012)
Red Tails (2012)
The Scorpion King 3: Battle for Redemption (2012)
Air Racers 3D (2011