| Ellennutsssa a întrebat:

Funda! Aseara m-am uitat la Titanic pentru a nu stiu cata oara, si as dori sa-mi dati si mie niste nume de filme gen Titanic.

5 răspunsuri:
| Balboa a răspuns:

Paffi. Dupa mine: the next 3 days[ este ceva mai bad dar e gen].

| ziz a răspuns:

A aparut titanic 2.il gasesc pe jack dawson si il invie.

Tare.

| madda9588 a răspuns:

Nu stiu daca mai e vreun film care sa se apropie cat de cat de Titanic, dar sunt filme de dragoste care au aceea drama: A walk to remember, My sweet November, My sassy girl.

| madda9588 a răspuns:

Nu stiu daca mai e vreun film care sa se apropie cat de cat de Titanic, dar sunt file de dragoste care au aceea drama: A walk to remember, My sweet November, My sassy girl.

| TheBestLife a răspuns:

Poseidon (super tare filmul ) RECOMAND!