| AndyAndrey35 a întrebat:

Funda! Cine imi poate povesti daca se poate pe scurt ce s-a mai intamplat in iubiri secrete sez 5.

2 răspunsuri:
| GEEK a răspuns:

Bună.

Urmăresc Iubiri Secrete, de când a început de prima dată [sezonul 1], sinceră să fiu, nu îți pot explica, e foarte încurcat sezonul 5, trebuie să îl urmărești să îți dai seama, ce se întâmplă, în Iubiri Secrete, dacă ai pierdut un episod, pierzi tot șirul.
Poți viziona episoadele pe internet.

O zi bună.

Pa, pa.

| helppppppppppppppppppppp a răspuns:

Pai la inceput radu cu Ionut au aflat ca sunt farati apoi el si-a dat seama ca a avut amnezie si le dedea fiecarui personaj alt rol mai tarziu adica in episoadele urmatoare madalin cu tatal lui si cu victor stoian aveau o firma care ducea fetele in Germania la prostituat si tatal lui madalin tudor a fost inpuscat de catre daniel fiul lui victor iar acum victor l-a trimis pe fratele geaman bogdan a lui madalincare care nu stia nu stia de el si acum el vrea sa ii asazineze pe toti marisi. a si inca un lucru bogdan fratele lui madalin stie cine este tatal natural al lor