| ionik09 a întrebat:

>Funda!big grin< cine stie un site unde pot vedea harry potter 7 partea a 2-a? ca eu am gasit acelasi film pe mai multe programe, si e filmat de la cinema de nu stiu ce tara
p. s.: fara comentarii gen: du-te la cinema daca stii site raspunde daca nu nu spunewinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este păcat să îl urmăreşti la o calitate slabă, aşa că aşteaptă să apară o versiune DVDRip.Va fi disponibilă după lansarea pe DVD/Blu-ray a filmului(15 noiembrie, conform unor surse).Nu se ştie exact deocamdată.