| QuizMaster a întrebat:

FUNDA! Deci la filmu Furios si Iute 5, la final(finalu adevarat, nu ala care se intrec cu noile masini Brian si Dom) unde e tipul ala muschiulos de la FBI( H ) si vine secretara si ii zice ca a a vut loc o deturnare in Berlin, H ii zice secretarei ca daca nu are legatura cu Dominic nu il intereseaza, iar secretara ii arata ca cea care a facut asta era fata care a ajutat la jaful cu seiful (100 mil dolari), dar fata respectiva murise in urma cu cativa ani. Apoi i-a zis lu H,, crezi in fantome"?

Deasemena coreeanu care a fost si el la jaf, a murit in Fast Furious 2. Daca unii soferi erau morti, de ce au aparut in FF5 ca vii. e ciudat si nu inteleg nimic.Imi puteti explica?

Răspuns Câştigător
| victtor a răspuns:

Pai mai e si chinezu din tokyo drift,daca nu tiai dat seama,am ramas si eu mirat,dar de fapt nu sunt morti,si fata pe care ai vazut-o era lexi,prietena lui dom si mai e si han si el era mort,dar o sa se dovedeasca in urmatorul ca nu sunt morti,si ceva s-a intamplat,si asta ma face sa il astept atat de mult pe urmatorul,pentru ca sunt un mare fan al seriei, printr-un miracol au supravietuit, de acum trebuie sa asteptam urmatorul episod pentru explicatii