| Static a întrebat:

Funda pentru cea mai buna explicatie! Ce credeti ca se va intampla in partea a 3-a din filmul Jeepers Creepers? Si cand va fi lansat online? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ParadiseCaroline a răspuns:

Jeepers Creepers 3: Cathedral va aparea in 2013 in USA. Trish Jenner este acum o mama a unui fiu adolescent pe nume Darry, numit dupa fratele ei care a pierit in urma cu 23 de ani.Trish are cosmaruri cum ca fiul ei va avea aceeasi soarta ca fratele ei ucis de jeepers.Hotarata sa previna acest lucru, fiind acum o femeie puternica si bogata, ea pleaca inmpreuna cu Jack Taggart Sr. si Jr la o ultima confuntare cu monstrul. Dupa cum vezi filmul se leaga de primul film aparut in 2001.

| Static explică (pentru ParadiseCaroline):

Oh, cool, deci cei din partea 1, tipa, adica sora lui Darry, acum e insarcinata, dar de ce rapea Creeper-ul copii? si... baieti? >.

| ParadiseCaroline a răspuns (pentru Static):

La fiecare 23 de ani el se trezea si se hranea cu oameni. Apropo ciudat este ca al treilea film urma sa fie eliberat pe piata in 2006 dar din lipsa de bani s-a schimbat data de productie.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mihacb a răspuns:

Filmul apare in 2013.