| BestStudio a întrebat:

*Funda se va acorda primului raspuns cu filmul corect*
Veti primi foarte putine indici
2 surori cresc >impreunala un momendat una din ele vede >morticealalta sora moare intr-o explozie cauzata de sora sa.
indiciu 1:la un momendat scapa o conserva sub frigider iar apoi vede o femeie moarta tipand si speriindo

Răspuns Câştigător
| ElizaYOLO a răspuns:

Unul dintre cele mai proaste filme de groaza pe care l.am putut vedea... The Uninvited-Povestea celor doua surori

| BestStudio explică (pentru ElizaYOLO):

Stii ca fac intrebari de genul acesta nu prentru calitatea filmelor ci pentru a va da funda cat mai simplu.

1 răspuns: