| sonyaminia a întrebat:

Funda si vot la toti.eu m-am uitat pe nationaltv la un serial indian CULOAREA FERICIRII si acum s-a terminat si cam banuiesk ca exista si o culoarea fericirii2. Daca stiti spuneti-mi nu ezitati!

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Nu este si a2-a parte. Funda please!

| maduu_1458 a răspuns:

Nu este al dolilea film Culoarea fericirii ...Este un film care se numeste UN CUPLU PERFECT. care este jucat de Sara Khan ( Sadhna) si Angad Hasja(Alechk) pimul si al doilea episod subtitrat in lb romana il gasesti pe http://efilmeseriale.org/news/un_cuplu_perfect/1-0-78 si va fi postat in continuare in fiecare weekend...ma indoiesc ca va aparea prea curand la tv:*